HYPERFIBRE+ REVELATION PRO

hyperfibre

Rakieta do squasha DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO w najnowszej odsłonie. Firma DUNLOP to jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu do squasha.

Rakieta HYPERFIBRE+ REVELATION PRO gra ALI FARAG.

Wszystkie komponenty zastosowane do budowy nowej serii HYPERFIBRE+, zostały tak zaprojektowane aby  zwiększyć prędkość główki rakiety i nadać większe przysporzenie uderzonej piłce.
Połączenie kilku nowych technologii HYPERFIBRE+ sprawia że energia, którą generuję gracz przekłada się na potężną moc uderzenia i niesamowite czucie rakiety.

W serii HYPERFIBRE+ REVELATION PRO zastosowano otwartą konstrukcja rakiety, ranę z tzw. otwartym gardłem, która charakteryzuję się większym polem optymalnego trafienia tzw. sweet spot.
Konstrukcja tego typu przeznaczona jest dla osób szukających rakiety generującej dużą moc oraz chcących ulepszyć konsekwentność uderzeń w połączeniu z dodatkową kontolą poprzez układ strun 14x19.

Konstrukcja rakiety została tak zaprojektowana, aby zminimalizować jej odkształcenie podczas uderzenia piłki. Dzięki takiej budowie rakieta ma większą stabilność. Przekłada się to na większą kontrolę i precyzję.

Model REVELATION PRO to umarkowana waga w serii REVELATION. Układ strun 14x19, który poprawia kontrolę i czucie piłki oraz balans przesuniety na główkę, który zwiększa siłę udrzenia.

W zestawie:

Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec.

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE & HYPERFIBRE+
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
490 cm2
WAGA
128 gram (bez naciągu)
BALANS
HEAD HEAVY
ILOŚĆ STRUN
14 x 19
SIŁA NACIĄGU
9-14 kg
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl