HYPERFIBRE+ REVELATION 125

hyperfibre

Rakieta do squasha DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION 125 w najnowszej odsłonie. Firma DUNLOP to jeden ze światowych liderów w produkcji sprzętu do squasha.

Rakietą HYPERFIBRE+ REVELATION 125 gra NOURAN GOHAR.

Wszystkie komponenty zastosowane do budowy nowej serii HYPERFIBRE+, zostały tak zaprojektowane aby  zwiększyć prędkość główki rakiety i nadać większe przysporzenie uderzonej piłce.
Połączenie kilku nowych technologii HYPERFIBRE+ sprawia że energia, którą generuję gracz przekłada się na potężną moc uderzenia i niesamowite czucie rakiety.

W serii HYPERFIBRE+ REVELATION 125 zastosowano otwartą konstrukcja rakiety, ranę z tzw. otwartym gardłem, która charakteryzuję się większym polem optymalnego trafienia tzw. sweet spot.
Konstrukcja tego typu przeznaczona jest dla osób szukających rakiety generującej dużą moc oraz chcących ulepszyć konsekwentność uderzeń.

Konstrukcja rakiety została tak zaprojektowana, aby zminimalizować jej odkształcenie podczas uderzenia piłki. Dzięki takiej budowie rakieta ma większą stabilność. Przekłada się to na większą kontrolę i precyzję.

Model REVELATION 125  to najlżejsza rakieta w serii HYPERFIBRE+ REVELATION Posiada klasyczny układ strun, który poprawia kontrolę i czucie piłki oraz balans przesuniety na rączkę, który zwiększa manewrowalność rakiety.

W zestawie:

Rakieta w sprzedaży jest fabrycznie naciągnięta przez producenta oraz posiada oryginalny pokrowiec.

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE & HYPERFIBRE+
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
500 cm2
WAGA
125 gram (bez naciągu)
BALANS
EXTRA HEAD LIGHT
ILOŚĆ STRUN
14 x 18
SIŁA NACIĄGU
9-14 kg
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl