CV 3.0 F TOUR

srixon

PODKRĘĆ TEMPERATURĘ SWOJEJ GRY

Połącz szybkość, siłę, komfort oraz dodatkową kontrolę aby dopracować swoją grę. Wszechstronność CV 3.0 F daje doładowania każdej części Twojej gry. Idealna dla zaawansowanych i średnio-zaawansowanych graczy.

Seria CV = SIŁA

Uwolnij ukrytą moc w Twojej grze
Nasza Seria CV została stworzona z myślą o maksymalnej mocy i spinie, nie zapominając o pełnym komforcie. Dzięki nowoczesnemu stylowi ramy „aero” stworzona dla graczy od średnio-zaawansowanych do zaawansowanych. Nasze Serie CV mają dwa kształty ramy. Seria CV F dla szybkości, mocy i komfortu. Seria CV dla szybkości i rotacji. Poznaj swojego nowego partnera.

sonic core dunlop

SONIC CORE TECHNOLOGY
Łatwiejszy return - Wysokiej jakości materiał EVA na bazie silikonu umieszczony jest w kluczowych miejscach ramy. Ich wysoka elastyczność i właściwości odbicia ułatwią Ci uderzenie z returnu.
Uderzaj mocniej - Naciąg kompresuje się przy uderzeniu piłki, następnie pomnaża siłę i oddaje ją piłce. Dzięki temu Twoje uderzenia są jeszcze silniejsze.
Graj wygodnie - Technologia Sonic Core redukuje drgania ramy. Tak więc Twoja rakieta jest wygodniejsza i pozostaje pod Twoją kontrolą.

BOOSTER GROOVE - Uwolnij większą siłę i komfort.
Dodaj swoim uderzeniom większej mocy i komfortu. Cienkie rowki w strefie uderzenia zwiększają deformację ramy tworząc większy „sweet spot”.

SYNCHRO CHARGE SYSTEM - Graj wyraźniejsze i czystsze uderzenie.
Redukuj wibracje swoich uderzeń i uzyskaj większą stabilność uderzeń poza centralnych. To wszystko dzięki wysokiej elastyczności konstrukcji węglowej.

HEAT CONVERT - Graj bardziej skupione uderzenia.
Poczuj czystszy kontakt z piłką dzięki technologii konwersji energii cieplnej. To pomaga zredukować wibracje bez zwiększenia wagi czy redukcji mocy ramy.

STRAIGHT STRING SYSTEM - Graj uderzenia z jeszcze większą siłą.
Równoległe przelotki i naciąg tworzą większą powierzchnię uderzenia. To znaczy, że możesz grać z większą siłą, podkręceniem i wyczuciem.

INSPIRUJĄCE PARTNERSTWO
Firmy Dunlop i Srixon połączyły siły, łącząc ponad 100-letnie doświadczenie z rzemiosłem precyzyjnej japońskiej inżynierii.  Ta połączona wiedza pozwoliła nam stworzyć gamę technicznie lepszych rakiet, perfekcyjnie przystosowanych do Twojej gry. Rakiet, które są tak naturalne, że staną się przedłużeniem Ciebie. 

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
97 cali / 626 cm2
WAGA
305 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
323 mm
SZTYWNOŚĆ
70 RA
PROFIL RAMY
23-24-23 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl