CV 3.0

srixon

MISTRZ UDERZEŃ NIE DO ODEBRANIA

Dołóż rotacji i mocy swojemu uderzeniu, nie tracąc dobrego i stabilnego kontaktu z piłką. Ultra aerodynamiczna rama CV 3.0 pomaga uderzać piłki, które zatrzymają Twojego przeciwnika w miejscu – bez względu na Twój styl gry czy umiejętności.


Seria CV = SIŁA

Uwolnij ukrytą moc w Twojej grze
Nasza Seria CV została stworzona z myślą o maksymalnej mocy i spinie, nie zapominając o pełnym komforcie. Dzięki nowoczesnemu stylowi ramy „aero” stworzona dla graczy od średnio-zaawansowanych do zaawansowanych. Nasze Serie CV mają dwa kształty ramy. Seria CV F dla szybkości, mocy i komfortu. Seria CV dla szybkości i rotacji. Poznaj swojego nowego partnera.

sonic core dunlop

SONIC CORE VG TECHNOLOGY
Graj z większym wyczuciem i komfortem. Technologia Sonic Core drugiej generacji redukuje drgania ramy. Dzięki temu rakieta jest wygodniejsza i masz nad nią lepszą kontrolę.
Przejmij kontrolę -  Zwiększ precyzję swoich uderzeń dzięki dodatkowi unikalnej mieszanki gumowej, która tłumi wibracje.
Uderzaj mocniej - Graj z większą siłą i komfortem dzięki zredukowanej wibracji podczas uderzenia piłki.

V-ENERGY SHAFT II  - Ciesz się większą siłą i stabilnością.
Zyskaj mocniejsze uderzenie dzięki zoptymalizowanej sztywności z przekroju w kształcie litery V.

SYNCHRO CHARGE SYSTEM - Graj wyraźniejsze i czystsze uderzenie.
Redukuj wibracje swoich uderzeń i uzyskaj większą stabilność uderzeń poza centralnych. To wszystko dzięki wysokiej elastyczności konstrukcji węglowej.

HEAT CONVERT - Graj bardziej skupione uderzenia.
Poczuj czystszy kontakt z piłką dzięki technologii konwersji energii cieplnej. To pomaga zredukować wibracje bez zwiększenia wagi czy redukcji mocy ramy.

INSPIRUJĄCE PARTNERSTWO
Firmy Dunlop i Srixon połączyły siły, łącząc ponad 100-letnie doświadczenie z rzemiosłem precyzyjnej japońskiej inżynierii.  Ta połączona wiedza pozwoliła nam stworzyć gamę technicznie lepszych rakiet, perfekcyjnie przystosowanych do Twojej gry. Rakiet, które są tak naturalne, że staną się przedłużeniem Ciebie. 

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
100 cali / 645 cm2
WAGA
300 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27 cali - 69 cm
BALANS
320 mm
SZTYWNOŚĆ
68 RA
PROFIL RAMY
23-26-23 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl