CV 5.0 OS

srixon

GRAJ Z MOCĄ I PODKRĘCENIEM

Czuj się komfortowo jak podkręcasz moc. CV 5.0 OS ma największą główkę z całej Serii CV. Dzięki temu jest bardzo wygodna, daje mnóstwo mocy i wybacza błędy. Idealna, jeśli masz krótki bądź średni zamach bądź chcesz ulepszyć swoją grę.

Seria CV = SIŁA
Uwolnij ukrytą moc w Twojej grze
Nasza Seria CV została stworzona z myślą o maksymalnej mocy i spinie, nie zapominając o pełnym komforcie. Dzięki nowoczesnemu stylowi ramy „aero” stworzona dla graczy od średnio-zaawansowanych do zaawansowanych. Nasze Serie CV mają dwa kształty ramy. Seria CV F dla szybkości, mocy i komfortu. Seria CV dla szybkości i rotacji. Poznaj swojego nowego partnera.

sonic core dunlop

SONIC CORE TECHNOLOGY
Łatwiejszy return - Wysokiej jakości materiał EVA na bazie silikonu umieszczony jest w kluczowych miejscach ramy. Ich wysoka elastyczność i właściwości odbicia ułatwią Ci uderzenie z returnu.
Uderzaj mocniej - Naciąg kompresuje się przy uderzeniu piłki, następnie pomnaża siłę i oddaje ją piłce. Dzięki temu Twoje uderzenia są jeszcze silniejsze.
Graj wygodnie - Technologia Sonic Core redukuje drgania ramy. Tak więc Twoja rakieta jest wygodniejsza i pozostaje pod Twoją kontrolą.

STRAIGHT STRING SYSTEM - Graj uderzenia z jeszcze większą siłą.
Równoległe przelotki i naciąg tworzą większą powierzchnię uderzenia. To znaczy, że możesz grać z większą siłą, podkręceniem i wyczuciem.

V-ENERGY SHAFT II - Ciesz się większą siłą i stabilnością.
Zyskaj mocniejsze uderzenie dzięki zoptymalizowanej sztywności z przekroju w kształcie litery V.

SYNCHRO CHARGE SYSTEM - Graj wyraźniejsze i czystsze uderzenie.
Redukuj wibracje swoich uderzeń i uzyskaj większą stabilność uderzeń poza centralnych. To wszystko dzięki wysokiej elastyczności konstrukcji węglowej.

HEAT CONVERT - Graj bardziej skupione uderzenia.
Poczuj czystszy kontakt z piłką dzięki technologii konwersji energii cieplnej. To pomaga zredukować wibracje bez zwiększenia wagi czy redukcji mocy ramy.

INSPIRUJĄCE PARTNERSTWO
Firmy Dunlop i Srixon połączyły siły, łącząc ponad 100-letnie doświadczenie z rzemiosłem precyzyjnej japońskiej inżynierii.  Ta połączona wiedza pozwoliła nam stworzyć gamę technicznie lepszych rakiet, perfekcyjnie przystosowanych do Twojej gry. Rakiet, które są tak naturalne, że staną się przedłużeniem Ciebie. 

KONSTRUKCJA
PREMIUM GRAPHITE - SRIXON
POWIERZCHNIA GŁÓWKI
105 cali / 680 cm2
WAGA
270 g (bez naciągu)
DŁUGOŚĆ
27,25 cali / 69,2 cm
BALANS
335 mm
SZTYWNOŚĆ
68 RA
PROFIL RAMY
23-26.5-23 mm
ILOŚĆ STRUN
16 x 19
POKROWIEC
TAK - PEŁNY

PRODUKTY POKREWNE

Sklepy internetowe KQS.store | Projekt i realizacja : sucro.pl